Духовенство Єпархії святого Йосафата в Пармі взяло участь у щорічних священичих днях, які проходили 25-27 квітня 2017 р. Б. в готелі «Дейз Інн» м. Річфілд, штат Огайо (США).

Священичі дні проходили під проводом владики Богдана (Данила), єпарха пармського, в яких взяли участь священики, які душпастирюють в єпархії, яка простягається від штату Огайо до штату Флорида. В перший день зібрання, після вступного привітання, владика Богдан мав презентацію щодо пасторального планування на 2017 рік та поточного Року Дияконії в Українській Греко-Католицькій Церкві. Архиєрей рівно ж представив духовенству статистику єпархії як також розповів про поточний стан справ програми «Жива Парафія». Присутні священики також взяли участь у жвавих дискусіях щодо парафіяльного душпастирства.

На другий день конференції, в додаток до Архиєрейської Божественної Літургії та інших богослужінь, духовенство заслухало презентацію протоєрея Петра Васла, каноніста Філадельфійської архиєпархії УГКЦ щодо шлюбних диспенсацій та процесу анулювання. Крім того, о. Володимир Грицюк, парох церкви Покрова Пресвятої Богородиці м. Солон, штат Огайо, поділився з духовенством практичними аспектами дошлюбних зустрічей з парами.

В останній день зібрання, після богослужіння Першого Часу та сніданку, духовенство послухало презентації на різні теми представлені митрофорним протоєреєм Стефаном Паливодою, єпархіяльним Канцлером, Економом та парохом Церкви святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Лорейн (штат Огайо); отцем Любомиром Жибаком, головою єпархіяльного Відділу праці з дітьми та молоддю, головою єпархіяльного Відділу захисту дітей та молоді та парохом Церкви Пресвятої Тройці УГКЦ в м. Янгстаун та Церкви святої Анни УГКЦ в м. Остинтаун (штат Огайо); отцем Всеволодом Шевчуком, головою Єпархіяльного відділу з питань покликань, Заступником єпархіяльного Економа та парохом Церкви Святого Духа УГКЦ в м. Акрон та Церкви святого Миколая в м. Кентон (штат Огайо); та паном Джоном Курі, керівником єпархіяльного Відділу управління ресурсами.

Цьогорічні священичі дні завершилися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Богдан (Данило) у співслужінні з присутнім духовенством.

2017-04-27T17:17:42+00:00 Clergy Conference, Eparchy, News|