11 серпня – “Марія, Матір Слова Божого” (англ.)

Отець Джек Кастер служить ректором Собору Святого Архистратига Михаїла у Пассейку та вікарієм у штаті Нью-Джерсі. Він є уродженцем Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі та греко-католиком за власним вибором. Він отримав наукові ступені із Св. Письма та Теології з Папського Біблійного Інституту та Григоріанського Університету в Римі. Він працював протягом тринадцяти років деканом і професором Св. Письма у Візантійській Католицькій Семінарії у Піттсбургу, штат Пенсильванія. Він написав чотири книги та численні статті, а його рубрика “Досліджуючи Св. Письмо” з’являється щомісяця у часописі «Життя Східних Католиків», яку видає Епархія Пасейку.

12 серпня – “Її вибір визволив нас” (українською)

Отець д-р Іван Кащак – церковний історик, який ділиться  своїм глибоким знанням історії Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах. Чотири роки він служив військовим капеланом, а також відповідальним за катехизацію, покликання та проректором малої семінарії. Отець Іван – автор кількох книг. Його останню книгу було видано під назвою “Митрополит Андрей Шептицький та встановлення Української Католицької Церкви в США“. Отець Іван – парох церкви Святої Трійці в Кергонксоні та в Гантері, штат Нью-Йорк.

2018-02-13T17:30:09+00:00News|