В Єпархії святого Йосафата в Пармі вшанували одного з її священиків з нагоди 50-ліття його священичих свячень

Духовенство та вірні Єпархії св. Йосафата в Пармі УГКЦ та поза її межами взяли участь у ювілейному святкуванні 50-ї річниці священства митрофорного протоєрея Михайла Ревтюка, яке відбулося 3 лютого 2019 р. в м. Парма, штат Огайо.

Святкування розпочалося святковою Божественною Літургією в Церкві святого Андрія УГКЦ в Пармі, штат Огайо, адже саме в цій церкві нововисвячений єрей, отець Михайло Ревтюк, відслужив свою першу Божественну Літургію 2 лютого 1969 року, в празник Стрітення Господнього, незабаром після своїх священичих свячень у м. Філадельфія, штат Пенсильванія 30 січня 1969 року, в празник Трьох Святителів (обидва празники згідно григоріанського календаря). Євхаристійне святкування очолив преосвященний владика Богдан (Данило), Правлячий архиєрей Єпархії св. Йосафата в Пармі, який також виголосив проповідь, з отцем Михайлом, як головним служителем при престолі. Літургію співслужили багато священиків та диякон з Єпархії св. Йосафата, Пармської візантійської католицької єпархії та Янгстаунської римо-католицької дієцезії, в якій також взяли участь багато вірних та богопосвячених осіб. Під час проповіді, владика Богдан, розпочавши з розважання над недільним Євангелієм (неділя Закхея за новим календарем), поступово перейшов до розповіді про священиче життя отця Михайла. Відзначивши головні пресвітерські досягнення ювіляра, за що єпископ подякував отцеві Михайлові, владика Богдан зосередив свою увагу на декількох з найважливіших аспектів священства, процитувавши кілька молитов з Чину поставлення пресвітера – молитов, які підсумовують суть священства. Наприкінці Літургії, отцеві Михайлові були зачитані та представлені вітальні грамоти від Отця та Глави Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішого Святослава (Шевчука) та від владики Богдана (Данила). Літургія завершилася щиросердечним співом многоліття єпископові, ювілярові, духовенству, вірянам та всім людям доброї волі.

Святкування продовжилося в бенкетному залі Церкви Андрія, де гості, крім смачних страв і напоїв, змогли взяти участь у святкових промовах щодо життя отця Михайла, які виголосили владика Богдан (Данило), протоєрей-канонік Андрій Гановський, парох Церкви свв. Петра і Павла в м. Клівленд, штат Огайо, протоєрей Ігор Касіян, парох Церкви святого Андрія в м. Парма, штат Огайо, які були представлені із завзяттям та деякими кумедними елементами. Добре організована художня програма та фотоколлаж з життя ювіляра лише додали жвавого духу цій події. Святкові заходи в залі координувалися паном Андрієм Гарматієм, парафіянином Церкви святого Андрія.

На завершення урочистостей, слово було надано отцю Михайлові. Під час заключної промови ювіляр розважив над 50-ма роками свого священичого життя, більшість з яких він провів, душпастирюючи в Єпархії святого Йосафата. Незважаючи на те, що не все було легко на його життєвому шляху, отець Михайло подякував Господеві за дар священства та всі благодаті, які Господь зсилав та продовжує зсилати на нього як також висловив свою вдячність всім людям, які супроводжували його протягом всього життя, особливо його покійній матері та деяким іншим особам. Він також подякував всім, хто взяв участь в сьогоднішніх святкуваннях.

Єпископ, духовенство та вірні Єпархії святого Йосафата щиро вітають отця Михайла Ревтюка  із золотим ювілеєм священства і бажають йому безліч Господніх благословень за заступництвом Божої Матері та всіх ангелів і святих на многі, щасливі і благі літа! Аксіос!