June 12-14, 2017, Parma, Ohio, USA. Bishop Bohdan J. Danylo hosted a conference entitled “Growing Church One Mission at a Time: Missiology and Evangelization in the Ukrainian Catholic Church in America” that focused on parish renewal and the establishment of new missions in the Eparchy of Saint Josaphat.

A small group of clergy and lay people met to discuss the context of cultural changes taking place in the Western world affecting church attendance and growth, models for evangelization, mission planting, and parish revitalization. With the experience of planting 10 missions in Tennessee, Georgia, and North and South Carolina, and the challenges facing older parishes in regions like Pittsburgh and Cleveland, seminar discussions focused on human and other resources needed to sustain vibrant parishes and start new missions. Representatives from the Stamford and Chicago eparchies also participated, including Very Rev. Richard Janowicz, current administrator of St. Nicholas Ukrainian Catholic Eparchy of Chicago.

Some of the practical outcomes resolved by the group include agreement on the formation of an eparchial Office for Evangelization and Mission to the assist the Church with these strategic objectives and the possibility of hosting a larger eparchial conference for the entire Church, both clergy and laity, on the topic of evangelization and mission for late Spring, or early Summer in 2018.

«Владика Богдан Данило і Єпархія Св. Йосафата в Пармі приймає конференцію на тему Місіологія і євангелізація»

12-14 червня 2017, Парма, штат Огайо, США. Владика Богдан Данило прийняв конференцію під назвою «Зростання Церкви по одній місії на раз: Місіологія і євангелізація в Українській Католицькій Церкві в Америці». Конференція зосереджена на темі оновлення парафій і створення нових місій в Єпархії Святого Йосафата.

Невелика група духовенства та мирян, зустрілися, щоб обговорити контекст культурних змін, що відбуваються в західному світі і торкається відвідування церкви і зростання. Також обговорювались моделі для євангелізації, місії і оживлення парафіяльного життя. З досвідом встановлення 10-ти місій в Теннессі, Джорджії, Північній і Південній Кароліні, а також проблем, що виникають на старших парафіях зокрема в таких регіонах як Піттсбург і Клівленд. Дискусії семінару зосереджені на людських та інших ресурсах, необхідних для підтримки енергійного парафіяльного життя та започаткування нових місій. Також брали участь представники єпархій Стемфорду і Чикаго, в тому числі і Високопреподобний Річард Джаноуікс, поточний адміністратор Української католицької єпархії св. Миколая в Чикаго.

Деякі з практичних результатів узгоджених групою включають угоду про формування єпархіального Управління по євангелізації та місійній діяльності щоб допомогти Церкві з цими стратегічними цілями, а також, можливістю розміщення більшої єпархіальної конференції для всієї Церкви, як духовенства і мирянами, на тему євангелізації та місії в кінці весни або на початку літа в 2018 році.