Cleveland // Book Presentation “The Clergy of the Peremyshl Eparchy and the Apostolic Administration of Lemkivshchyna. Vol 2”

Українська Католицька Освітня Фундація та Український Католицький Університет запрошує на презентацію книжки отця Ректора Богдана Праха «Духовенство Перемиської єпархії та Апостольської адміністрації Лемківщини: у 2-х томах, т. 1: Біографічні нариси (1939-1989); т. 2: Документи і матеріяли (1939-1950)».
Праця о. Богдана Праха присвячена історії Перемиської єпархії в буремний і трагічний період 1939-1989 рр., у який Церква пережила воєнне лихоліття, радянські, німецькі та польські репресії й урешті насильну ліквідацію, ув’язнення, заслання та депортації духовенства і вірних.

Щоб взяти участь у презентації, просимо заповнити форму – https://goo.gl/forms/ufLPiL1WP0kN5Ani2

Ukrainian Catholic Education Foundation and Ukrainian Catholic University invite you for a Ukrainian-language presentation of Book «The Clergy of the Peremyshl Eparchy and the Apostolic Administration of Lemkivshchyna. Vol 2: Documents and materials (1939-1950)» written by Rev.Fr. Bohdan Prach, PhD, Rector of the Ukrainian Catholic University.
The study by Rev. Bohdan Prach explores the history of the Peremyshl eparchy and the Apostolic Administration of Lemkivshchyna during the tumultuous and tragic period of 1939-1989 when the Church saw the extreme hardships of World War II; Soviet, German, and Polish repressions; the forced liquidation of its ecclesial structures; and the imprisonment, exile or deportation of both clergy and faithful.

To take part in a presentation please complete a registration form: https://goo.gl/forms/ufLPiL1WP0kN5Ani2

Отець Богдан Прах – доктор наук, громадський діяч, провідний науковець в галузі церковної історії, ректор Українського Католицького Університету.

Презентація книжки відбудеться || Book presentation will take place – КЛІВЛЕНД / CLEVELAND

Коли/When? П’ятниця, 27 квітня / Friday, April 27
Де/Where? Храм Покрови Пресвятої Богородиці // Pokrova Ukrainian Greek-Catholic Church, 6812 Broadview Rd, Parma, Ohio 44134
Час/Time? 6:00 pm

PS. На презентації можна ознайомитись та придбати остані видання УКУ з історії церкви.