Дорогі в Христі брати і сестри!

Цього року зустрічаємо празник Богоявлення Господнього в особливих обставинах відкритої війни, серед неймовірних фізичних і психічних випробувань для багатьох наших вірних та співгромадян. Якщо Ваш душпастир має змогу особисто відвідати Ваш дім з йорданською водою, дозвольте й мені завітати до вашого гостинного дому, тепло обняти вас та уділити вам моє щире благословення. Якщо обставини не дозволяють на такі наші традиційні відвідини, хочу вас запевнити, що щедре благословення Господнє таки спливає на кожного, хто відкривається на Божу благодать.

Благословляючи ваші домівки, ми згадуємо тих, хто втратив свій дім або змушений був його покинути через війну. Просвічені світлом празника об’явлення Святої Трійці в ріці Йордані, ми молимося за тих, хто проходить ночі без світла, аби вони бачили і відчули, що Господь їм близько.

Наповнені радістю теплої зустрічі з празником, ми згадуємо тих, які все ще живуть без тепла, і молимось, щоб Святий Дух розігрів їх серця своєю присутністю. Та особливим чином єднаємось з тими, хто на передовій, щоб Господь зберіг їх і благословив їх світлою перемогою над злом.
Так як Хрещення в ріці Йордані стало для нашого Господа помазанням для Його священної місії спасіння, так нехай йорданське благословення наставляє кожного з нас для сповнення нашого покликання у цьому світі. Наші сім’ї нехай будуть вогнищем для зросту у вірі, святості, любові та
служінні ближньому. Наші батьки хай відчують свій священний обов’язок бути іконою Божої любові, радості і миру для своїх діточок. Наша молодь нехай не втомлюється у своїй натхненній постанові допомагати потребуючим.

Йорданська вода хай принесе «усім, що доторкається до неї і причащається, і помазуються нею: освячення, здоровля, очищення і благословення».
Благословляю цей дім і всіх, хто мешкає в ньому, – в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

+ Святослав