Дорога Українська Молодь!

Святіший Отець Франциск призначив архієпископа Бориса Гудзяка Митрополитом Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах. У рамках церемонії інтронізації, Митрополит Гудзяк запрошує всю молодь із Чикаго, Клівленду та Нью-Йорка відвідати урочисте святкування в катедральному соборі Непорочного Зачаття у Філадельфії, і просить вас взяти участь у молодіжних зустрічі на тему «Від серця до серця» що відбудеться у суботу та неділю , 8-го і 9-го червня 2019 р.

Цього року, ми збираємося для цієї особливої ​​події у Філадельфії, штат Пенсильванія, щоб разом з Блаженнішим Святославом Шевчуком, митрополитом Борисом, українськими католицькими єпископами, духовенством та вірними, щоб відсвяткувати цю важливу подію в житті нашої Церкви в Америці.

Всеамериканська Українська Молодіжна Проща повернеться до церкви Покрови Пресвятої Богородиці в Пармі, штат Огайо, в 2020-му році.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами у Філадельфії 8-го червня 2019-го року.

+ Богдан Данило

Єпископ Єпархії св. Йосафата

Dear All American Ukrainian Youth!

Holy Father Pope Francis appointed Archbishop Borys Gudziak as Metropolitan of Ukrainian Catholics in the United States.  As part of enthronement ceremony Metropolian Gudziak is cordially inviting All American Ukrainian Pilgrims from Chicago, Cleveland and New York areas to attend his enthronement celebration at the Cathedral of the Immaculate Conception in Philadelphia and is asking you to be part in youth gathering on Saturday and Sunday, June 8 and 9, 2019 entitled From Heart to Heart.

This year we will gather for this special occasion in Philadelphia, PA with His Beatitude Sviatoslav Shevchuk, Metropolitan Borys, Ukrainian Catholic Bishops, clergy and religious to celebrate together this important event in the life of our Church in America.

The All American Ukrainian Pilgrimage will return to Pokrova Church in Parma, OH in June 2020.

+Bohdan J. Danylo

Bishop of Saint Josaphat Eparchy