On Wednesday May 10th at the Ukrainian Catholic National Shrine of the Holy Family in Washington, DC, a Hierarchal Divine Liturgy and Elevation to the Rank of Mitred Protopresbyter of Very Reverend Mark M. Morozowich took place. Metorpolitan Borys Gudziak, Bishop Bohdan Danylo, Bishop Paul Chomnycky and Bishop Venedykt Aleksiychuk took part in the service. Following the liturgy, all attendees were invited to a reception hosted by the parish in honor of Very Rev. Mitred Archpriest Mark Morozowich. Participants included family and friends, other clergy, parishioners, and the president and faculty from the Catholic University of America as well as students.

В середу, 10 травня, в Крайовому Соборі Пресвятої Родини Вашингтона відбулася Архиєрейська Божественна Літургія із Чином іменування всечеснішого отця Марка Морозовича, декана богословського факультету Католицького Університету Америки митрофорним протоєреєм.

Богослужіння очолив митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк у співслужінні із єпископом Чиказької єпархії Венедиктом Алексійчуком, єпархом Стемфордським Павлом Хомницьким і єпископом Пармським Богданом Данилом. У нього взяли участь духовенство Митрополії, члени родини і друзі отця Морозовича, парафіяни, президент Католицького Університету Америки Пітер Кілпатрік, викладачі і студенти університету.

Після літургії усі учасники були запрошені на гостину, яку підготувала парафіяльна громада Крайового Собору.