12 травня розпочалася річна зустріч Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ. На запрошення о. Луїса Касьяно чотириденне засідання Комісії відбувається у приміщенні Української папської колегії священномученика Йосафата в Римі. Робоча зустріч, присвячена актуальним питанням і викликам у сучасній формації та духовному супроводу, розпочалася зі спільної Божественної Літургії.

Про це повідомляє Патріарша комісія у справах духовенства.

Зустріч розпочалася з ранкової Божественної Літургії у храмі колегії, яку очолив владика Богдан Данило. Під час проповіді він закликав усіх ревно молитися в намірі покликань в Україні, а також звернувся до колегіантів: «Мужі, ідіть і зустрічайте Христа. Смиренно вивчайте все те, до чого вас покликала Церква, бо вже скоро матимете нагоду звершувати обов’язок богоугодного служіння серед пастви, яка потребує доброї опіки». Так владика Богдан наголосив, що їхня молитва може відкрити серця майбутніх священнослужителів нашої Церкви, і вони зможуть із великою радістю відповісти на своє покликання для служіння в Божому винограднику.

Під час першого засідання владика Богдан Данило, голова Комісії у справах духовенства, привітав усіх її членів та звернувся із проханням поділитися станом справ кожної із семінарій у час війни, труднощами й викликами академічного року 2023–2024, а також попросив сповістити про підготування до нової вступної кампанії до семінарій УГКЦ.

Фото: Папська українська колегія святого Йосафата